a ibuk informacje

s web gry

a konkurs MoniuszkoW związku     z ustanowieniem przez Sejm 2019 roku - Rokiem Stanisława Moniuszki, Wydział Edukacji i Nauki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego i Dolnośląska Biblioteka Pedagogiczna we Wrocławiu zapraszają uczniów szkół ponadpodstawowych do wzięcia udziału w konkursie na projekt okładki książki o Stanisławie Moniuszce. Szczegółowe informacje o Konkursie dostępne są na stronie DBP.

 Dzień Bezpiecznego Internetu

a DBI spotkanie

     Z okazji obchodzonego w lutym Dnia Bezpiecznego Internetu, w imieniu Dolnośląskiej Biblioteki Pedagogicznej we Wrocławiu zapraszamy nauczycieli i bibliotekarzy szkolnych na nieodpłatne spotkanie szkoleniowe organizowane pod hasłem Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem! Spotkanie odbędzie się 20 lutego 2019 r. (środa) w godz. 10.00-14.00 w siedzibie DBP przy ul. Worcella 25-27 we Wrocławiu.Program spotkania oraz Formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie DBP.

OGŁOSZENIE

Uprzejmie informuję, że w okresie ferii zimowych od 28 stycznia do 8 lutego 2019 r. Biblioteka będzie czynna w godz. 10.00 - 15.00